Holistyczne odchudzanie zestaw 4 e-booków (Jak zacząć zdrowo chudnąć, Nigdy więcej diet, Mini elementarz zdrowego odchudzania, Żyj zgodnie z cyklem)

O kursie

Holistyczne odchudzanie zestaw 4 e-booków

Jak zacząć zdrowo chudnąć.
To prosta instrukcja jak zacząć odchudzanie. To opis detoksu od cukru i przetworzonych węglowodanów. E-book zawiera konkretną listę zasad, wskazówek, listy na tak i nie oraz propozycje posiłków.

Mini elementarz zdrowego odchudzania.
To zbiór niezbędnych informacji odnośnie odchudzania oraz wskazówek do ich aplikowania w codzienności, które pomogą Ci zaprojektować Twój osobisty, zdrowy styl życia i utrzymać szczupłe ciało.

Nigdy więcej diet.
To sygnaturowy ebook metody Oli. Jest to przewodnik po holistycznym odchudzaniu dla zaawansowanych, którzy są gotowi na głęboką pracę ze sobą. To odchudzanie zaczynające się w głowie. 14 kroków programu to bogactwo wskazówek afirmacji i pytań do autorefleksji, które będą niezastąpione w procesie zmian nawyków.

Żyj zgodnie z cyklem.
To propozycja dla kobiet w wieku reprodukcyjnym, które szukają większego zrozumienia dla swojego ciała, jego sygnałów i potrzeb. Ten ebook pozwala zaznajomić się lepiej ze swoją cykliczną naturą i nauczyć się wychodzić jej naprzeciw.

Pokaż więcej

Zawartość kursu

Holistyczne odchudzanie zestaw 4 e-booków

  • E-book – Jak zacząć zdrowo chudnąć
  • E-book – Nigdy więcej diet.
  • E-book – Żyj zgodnie z cyklem.
  • E-book – Mini elementarz zdrowego odchudzania